Luni încep cursurile gratuite la Centrul Comunitar pentru Tineret. Vezi orarul şi profesorii care predau!

primariabistrita.ro

Cursurile gratuite pe care profesorii voluntari le susţin la Centrul Comunitar pentru Tineret din cadrul Primăriei municipiului Bistriţa încep luni, 17 octombrie 2016.

Detaliile privind împărţirea pe grupe a tinerilor care s-au înscris pentru a urma aceste cursuri sunt afişate la Centrul Comunitar pentru Tineret situat pe strada Liviu Rebreanu, nr. 18.

Orarul cursurilor este următorul:

 

LUNI

14.30-15.30 Limba română cls. a XII-a (grupa A), sala festivă etaj 1 / Aurelia Hâruţa

14.30-15.30 Biologie cls. a XII-a, (materia XI-XII), sala cursuri / training, etaj 1 / Gabriela Moş

15.00-16.00 Geografie cls. a XII-a (grupa C), sala geografie / istorie etaj 1 / Berar Mihaela

15.00-16.00 Logică, sala cursuri / training parter / Iuliana Matean

15.30-16.30 Istorie cls. a XII-a (grupa C) sala cursuri / training etaj 1 / Archiudean Dănuţ

15.00           Pictură, sala de pictură / Radu Hangan

 

MARŢI

14.30-15.30 Limba română cls. a VIII-a (grupa C), sala cursuri parter / Pop Marinela

14.30-15.30 Matematică cls. a VIII-a (grupa A), sala cursuri / training etaj 1 / Cristina Copaciu

15.00-16.00 Geografie cls. a XII-a (grupa A), sala geografie / istorie etaj 1 / Cristina Rusu

15.00-16.00 Limba germană, sala festivă etaj 1 / Mihaela Rusu

15.30-16.30 Limba română cls. a XII-a (grupa B), sala cursuri / training etaj 1 / Oanea Mihaela

15.30- 16.30 Matematică cls. a VIII-a (grupa B), sala cursuri parter / Crina Andreica

 

MIERCURI

14.30-15.30 Jurnalism, sala cursuri / training parter / Aurelia Hâruţa

14.30-15.30 Geografie cls. a XII-a (grupa B), sala cursuri / training etaj 1 / Lucreţia Filipaş

14.30-16.30 Matematică cls. a XII-a (grupa A), sala festivă etaj 1 / Cornel Muscan

14.30-15.30 Istorie cls. a XII-a, (grupa A), sala geografie / istorie etaj 1 / Batiş Mihaela

15.30-16.30 Limba română cls. a XII-a (grupa C) ), sala geografie / istorie etaj 1 / Verdeş Delia

17.00-18.00 Dezbateri cls. a XII-a, sala etaj 1 / Laurenţiu Hofnăr

17.00-18.00 Fotografie / Alexandru Uiuiu

16.30-17.30 Limba engleză cls. a XII-a, sala cursuri / training etaj 1 / Danea Daniela

 

JOI

14.30-15.30 Limba română cls. a VIII-a (grupa A), sala cursuri / training parter / Doina Macarie

14.30-15.30 Matematică cls. a VIII-a (grupa C), sala info / Dascălu Monica

14.30-15.30 Limba română cls. a VIII-a (grupa B), sala cursuri / training etaj 1 / Anca Mihaiu

14.30-15.30 Biologie cls. a XII-a (materia), sala geografie / istorie etaj 1 / Anca Toniuc

15.00-16.00 Matematică cls. a XII-a (grupa B), sala festivă etaj 1 / Claudia Urs

15.30-16.30 Istorie cls. a XII-a, (grupa B), sala cursuri / training etaj 1 / Maierean Mihaela

16.00-17.00 Limba engleză (conversaţie), sala etaj 1 / Natalie Bridges Fay

.

Adaugă comentariu nou

 
Design şi dezvoltare: Linuxship
[Valid RSS]