Programul Campionatului Judeţean Liga a IV-a şi Judeţean de juniori (născuţi după 01.01.1991 şi mai tineri) Ediţia 2009-2010

Etapa I, 23.08.2009, ora 15 şi 17

Şoimii Chiraleş – Viitorul Lechinţa

Steaua Monariu – ACS Eciro Forest Telciu

Progresul Tăure – Voinţa Cetate

Gironic Rebra – Victoria Uriu

Voinţa Mărişel – CS Someşul Rebrişoara

Progresul Năsăud – Progresul Jelna

Silvicultorul Maieru – Heniu Pr. Bârgăului

Etapa a II-a, 20.08.2009, ora 15 şi 17

Telciu – Mărişel

Lechinţa – Tăure

Uriu – Maieru

Rebrişoara – Năsăud

Cetate – Rebra

Pr. Bârgăului – Monariu

Jelna – Chiraleş

Etapa a III-a, 06.09.2009, ora 15 şi 17

Monariu – Lechinţa

Rebra – Pr. Bârgăului

Telciu – Năsăud

Tăure – Jelna

Uriu – Chiraleş

Cetate – Rebrişoara

Maieru – Mărişel

Etapa a IV-a, 13.09.2009, ora 15 şi 17

Năsăud – Uriu

Tăure – Rebrişoara

Lechinţa – Rebra

Mărişel – Cetate

Monariu – Jelna

Chiraleş – Maieru

Pr. Bârgăului – Telciu

Etapa a V-a, 20.09.2009, ora 15 şi 17

Jelna – Pr. Bârgăului

Telciu – Chiraleş

Rebrişoara – Monariu

Rebra – Tăure

Mărişel – Lechinţa

Uriu – Cetate

Năsăud – Maieru

Etapa a VI-a, 27.09.2009, ora 14 şi 16

Rebra – Mărişel

Monariu – Năsăud

Tăure Uriu

Cetate – Pr. Bârgăului

Maieru – Telciu

*Lechinţa – Jelna (sâmbătă, 26.09.2009)

Chiraleş - Rebrişoara

Etapa a VII-a, 04.10.2009, ora 14 şi 16

Monariu – Cetate

Maieru – Rebra

Telciu – Jelna

Mărişel – Năsăud

Pr. Bârgăului – Rebrişoara

Tăure – Chiraleş

Lechinţa – Uriu

Etapa a VIII-a, 11.10.2009, ora 13 şi 15

Năsăud – Rebra

Chiraleş – Cetate

Rebrişoara – Maieru

Telciu – Tăure

Jelna – Mărişel

Pr. Bârgăului – Lechinţa

Uriu – Monariu

Etapa a IX-a, 18.10.2009, ora 13 şi 15

Uriu – Pr. Bârgăului

Rebra – Monariu

Năsăud – Chiraleş

Lechinţa – Maieru

Cetate – Telciu

Jelna – Rebrişoara

Tăure – Mărişel

Etapa a X-a, 25.10.2009, ora 13 şi 15

Maieru – Jelna

Pr. Bârgăului – Năsăud

Cetate – Lechinţa

Monariu – Tăure

Rebra – Chiraleş

Mărişel – Uriu

Rebrişoara – Telciu

Etapa a XI-a, 1.11.2009, ora 12 şi 14

Pr. Bârgăului – Mărişel

Rebrişoara – Rebra

Chiraleş – Monariu

Telciu – Lechinţa

Năsăud – Cetate

Jelna – Uriu

Maieru – Tăure

Etapa a XII-a, 8.11.2009, ora 12 şi 14

Rebra – Telciu

Tăure – Pr. Bârgăului

*Lechinţa – Năsăud (sâmbătă, 7.10.09)

Monariu – Maieru

Chiraleş – Mărişel

Uriu – Rebrişoara

Cetate – Jelna

Etapa a XIII-a, 15.11.2009, ora 12 şi 14

Mărişel – Monariu

Jelna – Rebra

Telciu – Uriu

Rebrişoara – Lechinţa

Maieru – Cetate

Pr. Bârgăului – Chiraleş

Năsăud – Tăure

Dacă timpul va permite se vor programa 2 etape din retur în datele de 22.11.2009 şi 29.11.2009.

Notă:

1. Echipa Steaua Monariu îşi va disputa jocurile de pe teren propriu pe terenul din Jelna.

2. Echipa Viitorul Lechinţa îşi va disputa jocurile de pe teren propriu pe terenul din Chiraleş.

3. Echipele Heniu Pr. Bârgăului şi Voinţa Mărişel îşi vor disputa jocurile de acasă sâmbătă.

4. Unirea Lechinţa – Progresul Jelna din etapa a VI-a îşi dispută jocul sâmbătă, 26.09.2009, ora 14-16, la Chiraleş.

5. Unirea Lechinţa – Progresul Năsăud din etapa a VII-a îşi va disputa jocul sâmbătă, 7.10.2009, ora 12-14, în Chiraleş.

Preşedinte Comisia de Competiţii,

Ureche Ioan

Adaugă comentariu nou

 
Design şi dezvoltare: Linuxship
[Valid RSS]