Vezi care sunt cei 134 de olimpici premiaţi de către Consiliul Judeţean Bistriţa-Năsăud!

Consiliul Judeţean Bistriţa-Năsăud va acorda un stimulent financiar în sumă de 500 de lei pentru elevii din instituțiile de învățământ din judeţul Bistriţa-Năsăud care au obținut premiul I la etapa județeană a Olimpiadelor Naționale Școlare pentru anul 2018. Prcatic, vor fi premiaţi 134 de elevi din judeţul nostru, cu o sumă totală de 67.000 lei.

 
Deneș Amalia-Raluca
Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean
Limba și literatura română
Măierean Mircea
Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean
Limba și literatura română
Pop Sergiu
Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean
Limba și literatura română
Roșca Maria-Roberta
Școala Gimnazială "Lucian Blaga" Bistrița
Educație tehnologică
Mireșan Alexandra-Maria
Școala Gimnazială "Ștefan Cel Mare" Bistrița
Educație tehnologică
Mureșan Diana-Maria
Școala Gimnazială "Lucian Blaga" Bistrița
Educație tehnologică
Aitai Ruxandra-Gabriela
Școala Gimnazială "Ștefan Cel Mare" Bistrița
Educație tehnologică
Moldovan Alexandru-Ioan
Colegiul Tehnic "Infoel" Bistrița
Electronică, Automatizări, Telecomunicații
Nedelea Cristian-Onisim
Colegiul Tehnic "Infoel" Bistrița
Electric, Electrotehnic, Electromecanic
Renția George-Gabriel
Liceul Cu Program Sportiv Bistrița
Protecția mediului
Celsie Viorica
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Economic, administrativ, comerț
Purcsa Kevin-Daniel-Emanuel
Școala Gimnazială "Avram Iancu" Bistrița
Limba franceză
Onighi Nicoleta-Andreea
Școala Gimnazială "Avram Iancu" Bistrița
Limba franceză
Vălean Andrada-Dănuţa
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Limba franceză
Rus Andreea- Ramona
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba franceză
Scurtu Andrada- Diana
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba franceză
Cîrlejan Alexandra-Daniela
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba franceză
Imre Rebeka -Alexandra
Școala Gimnazială Nimigea De Jos
Limba și literatura română
Bolfă-Isip-Ometiță Ionela
Liceul Tehnologic "Liviu Rebreanu" Maieru
Limba și literatura română
Roman Laura-Ioana
Liceul Tehnologic "Liviu Rebreanu" Maieru
Limba și literatura română
Hădărău Andreea-Reghina
Liceul Tehnologic "Liviu Rebreanu" Maieru
Limba și literatura română
Ciorbea Alina-Alesia
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Informatică
Floare Doru
Școala Gimnazială "Avram Iancu" Bistrița
Informatică
Marian Alexandru
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Năsăud
Informatică
Roșu Bogdan
Școala Gimnazială "Avram Iancu" Bistrița
Informatică
Oniga Andrei-Mihai
Școala Gimnazială "Avram Iancu" Bistrița
Informatică
Stanciu Alin-Gabriel
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Informatică
Borcani Robert-Raul
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Informatică
Petcu Dragoș
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Informatică
Marcu Paul
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba engleză
Marcu Iudith-Andreea
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba engleză
Berbercariu Crina-Bianca
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba engleză
Pop Corina
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba engleză
Ciuruș Karina-Ilinca
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba engleză
Lup Adriana-Anamaria
Liceul De Arte "Corneliu Baba" Bistrița
Limba italiană
Dămăcuș Ana-Maria-Luiza
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba italiană
Leonardi Carla-Maria
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba italiană
Ilieș Narcisa-Corina-Dorina
Liceul De Arte "Corneliu Baba" Bistrița
Limba italiană
Mureșan Alexandru-Vasile
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Limba germană
Găurean Emanuela-Maria
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Limba germană
Chirlejan Cristiana-Teodora
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba germană
Ciubucă Mara
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Limba germană
Dohotari Alexia-Maria
Școala Gimnazială Nr.1 Bistrița
Limba și literatura română
Cloșcă Oana-Dinuța
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Năsăud
Limba și literatura română
Mocanu Ariana
Școala Gimnazială "Ștefan Cel Mare" Bistrița
Limba și literatura română
Sângeorzan Andreea
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Limba și literatura română
Pop Cristiana- Natalia
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Limba și literatura română
Mihalka Maria-Florina
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Limba și literatura română
Domide Lăcrimioara-Florina
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Limba și literatura română
Pașca Maria-Iulia
Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean
Limba și literatura română
Bătinaș Angelina-Nicola
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba și literatura română
Costînași Alessia-Ioana
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba și literatura română
Șimon Antonia
Școala Gimnazială "Grigore Silași" Beclean
Limba și literatura română
Pintea Cristiana-Ioana
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba și literatura română
Szekely Vanda-Antonia
Școala Gimnazială Nimigea De Jos
Limba și literatura română
Negrușa Tudor-Ionel
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba și literatura română
Born Andrea
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba și literatura germană maternă
Moise Cezar-Fabian
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba și literatura germană maternă
Ecedi Sara
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Limba și literatura germană maternă
Szanto Barna-Attila
Școala Gimnazială "Grigore Silași" Beclean
Limba și literatura maghiară maternă
Daroczi Dalma
Școala Gimnazială "Grigore Silași" Beclean
Limba și literatura maghiară maternă
Dohotar Debora
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Limba și literatura maghiară maternă
Marton Eliz
Școala Gimnazială Cireșoaia
Limba și literatura maghiară maternă
Müller Ágnes
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Limba și literatura maghiară maternă
Uhelszki Krisztina
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Limba și literatura maghiară maternă
Costin Hanna
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Matematică
Fodor Balázs-Róbert
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Matematică
Șimon Antonia
Școala Gimnazială "Grigore Silași" Beclean
Matematică
Cozan-Zoltan Jenyfer-Crista
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Matematică
Müller Ágnes
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Matematică
Corlățeanu Teodora-Elena
Școala Gimnazială Nr.1 Bistrița
Matematică
Oul Gabriel-Alin
Școala Gimnazială Nr.1 Lunca Ilvei
Matematică
Moca Andrei-Cătălin
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Matematică
Gonda George-Luis-Bogdan
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Năsăud
Matematică
Puțura Emanuel-Vasile
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Matematică
Tîrlișan Ioan-Paul- Petru
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Matematică
Crăciun Dragoș- Lucian
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Matematică
Buzilă Alexandra- Raluca
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Limba și literatura română
Măican Cristina-Alexandra
Școala Gimnazială Nr.1 Bistrița
Limba și literatura română
Tănasă-Foşlui Teodora-Emanuela
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Limba și literatura română
Negrea Diana-Iulia
Liceul De Muzică "Tudor Jarda" Bistrița
Managementul clasei de elevi
Domide Lăcrămioara- Florina
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Psihologia vârstelor
Sfechiș Anda-Cristina
Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean
Religie ortodoxă
Cârcu Alexandra-Daiana
Liceul Teoretic "Solomon Haliță" Sîngeorz-Băi
Religie ortodoxă
Ivan Iosif
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Religie ortodoxă
Nicoară Petrică-Marian
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Religie ortodoxă
Răzvanță Lenuța-Nastasia
Liceul Teoretic "Solomon Haliță" Sîngeorz-Băi
Religie ortodoxă
Chiciudean Antonia-Maria
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Religie greco-catolică
Chiciudean Antonius-Iosif
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Religie greco-catolică
Fretean Denisa-Georgeta
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Religie greco-catolică
Rus Andreea-Maria
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Religie greco-catolică
Pap Noemi
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Religie reformată
Gál Beáta
Școala Gimnazială Cireșoaia
Religie reformată
Fazakas Emöke-Ildiko
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Religie reformată
Orban Leilla-Krisztina
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Religie reformată
Găină Elena
Liceul Tehnologic Feldru
Religie alianța evanghelică
Cozan Tabita
Școala Gimnazială Nr.1 Rebra
Religie alianța evanghelică
Măluțan Rebeca-Patricia
Liceul Tehnologic "Ion Căian Românul" Căianu Mic
Religie alianța evanghelică
Căienar Beatrice
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Religie alianța evanghelică
Pop Mihai-Gabriel
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
T. I. C.
Ciurea Alexandru-Marius
Colegiul Tehnic "Infoel" Bistrița
T. I. C.
Olariu Maria-Loredana
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
T. I. C.
Petcu Dragoș
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
T. I. C.
Ungur Gelu
Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean
T. I. C.
Someşan Bianca-Alexandra
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Istorie
Ţanc Nicoleta
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Istorie
Titianu Vlad-Ştefan
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Istorie
Luca Daria-Maria
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Istorie
Hoza Larisa
Școala Gimnazială "Avram Iancu" Bistrița
Istorie
Crăciun Paula-Geanina
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Geografie
Derecichei Alexandra
Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean
Geografie
Cozma Cosmina-Aura
Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean
Geografie
Igna Alexandra-Andreea
Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
Geografie
Candale Gabriela-Simona
Liceul Tehnologic "Liviu Rebreanu" Maieru
Geografie
Dragotă Sorina-Maria
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Logică, argumentare și comunicare
Căienar Bianca-Daniela
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Sociologie
Guzu Cristiana
Școala Gimnazială Nr.1 Bistrița
Chimie
Șerban Maria-Mihaela
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Chimie
Ilișuan Iannis-Patriciu
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Chimie
Petrușca Sergiu
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Chimie
Izvoran-Oltean Ştefan-Petru
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Năsăud
Fizică
Dănescu Gabriel-Vasile
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Fizică
Șteopoaie Vlad-Dorin
Școala Gimnazială "Artemiu Publiu Alexi" Sîngeorz-Băi
Fizică
Avram Antonia-Adelina
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Fizică
Bugnar Andreea-Maria
Școala Gimnazială Nr.1 Bistrița
Biologie
Câmpan Elena-Ruxandra
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Biologie
Pop Dana-Simina
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Biologie
Chirtoș Maria
Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița
Biologie
Petrușca Sergiu
Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
Chimie, Biologie, Fizică, Geografie
Coșofreț Larisa-Daniela
Liceul Cu Program Sportiv Bistrița
Pregătire sportivă teoretică
Dumbravă Cosmina-Maria
Liceul Cu Program Sportiv Bistrița
Pregătire sportivă teoretică
Pop Andrada-Lorena
Liceul Cu Program Sportiv Bistrița
Pregătire sportivă teoretică
Burduhos Nicoleta-Maria
Liceul Cu Program Sportiv Bistrița
Pregătire sportivă teoretică
Pop Denis-Vasile
Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean
Fizică, Chimie, Biologie
 
 
 

 

 

.

Adaugă comentariu nou

 
Design şi dezvoltare: Linuxship
[Valid RSS]