Cod galben de ploi si descarcari electrice. Vezi comunele afectate!
Joi, 04/26/2018 - 20:54
Administrația Națională de Meteorologie a emis o avertizare de Cod galben pentru cateva localitati din judetul nostru, valabil până la ora 21:30.
Este vorba despre comunele Teaca, Șieu, Șieuț, Mărișelu, Urmeniș, Monor, Sânmihaiu de Câmpie, Milaș, Miceștii de Câmpie, Silivașu de Câmpie.
Se vor semnala frecvente descărcări electrice, averse care izolat vor cumula 20...25 l/mp, izolat grindină de dimensiuni mici si intensificări ale vântului.
Citiţi şi:
- Cod galben de ploi si descarcari electrice. Vezi localitatile afectate!
- Cod galben de vreme severă imediată în Bistrița-Năsăud- descărcări electrice, grindină, ploi care local vor cumula 20...25 l/mp
- Cod galben de ploi în judeţ! Vezi localităţile afectate!
- Cod galben, până la ora 19, pentru opt comune din judeţ!
- Cod galben de ploi, în Bistriţa-Năsăud! Vezi oraşele şi comunele vizate!

Meniu principal
Ultimele stiri
Mie, 13:17
Solul fertil al culturii someșene Mie, 12:01
Poveștile copilăriei la Bistrița Cultura
Pe solul fertil al scenei culturale someṣene, a izvorât cu cinci ani în urmă, din...
Comentarii
Rus Augustin -
Mar, 21:14
„Dacă n-ar fi Eminescu ... ”
un cetatean -
Mar, 15:36
Este momentul potrivit sa scapati de pesedistii din PNL!
Iuliu -
Mar, 15:14
Motto:
"Luptînd ca tot românul să prospere,
Partidul nostru-i un partid de soi
Şi dacă interesul...
Cititor -
Mar, 14:25
Pentru producerea acestor accidente ar trebui inculpați toți primarii legați de minunăția tehnică...
Mariana Lesanu -
Mar, 07:11
La mulți ani unei prietene și. colege deosebite, un profesor de excepție și un om cu suflet frumos...
Aniversări
La popas aniversar, adresăm calde urări domnului Dumitru Bendean, primarul comunei Miceștii de Câmpie.
Astăzi este o zi deosebită pentru doamna Voichița Suciu, asistent medical care, de peste 20 de ani, își dedică activitatea îngrijirii și ocrotirii...























Adaugă comentariu nou