Două camioane implicate într-un accident, la Rebrişoara. Circulaţia blocată pe DN 17D
Lun, 09/24/2018 - 10:52
-
View the full image
arhiva
Un accident rutier a avut loc în urmă cu puţin timp la Rebrişoara. Din primele informaţii, sunt două camioane implicate. Nu sunt persoane încarcerate, însă este scurgere de carburant. La faţa locului sunt trimise echipaje de specialitate, în acest moment circulaţia fiind blocată pe DN 17 D.
Update: Din informațiile deținute pana acum, în urma accidentului de la Rebrisoara 1 persoana are nevoie de îngrijiri medicale. Afirmativ conștientă, neincarcerata, cooperantă.
Citiţi şi:
- Accident la Crainimăt. Circulaţia este blocată pe ambele sensuri
- Accident pe Gersa, la Rebrișoara. O mașină a intrat într-un capăt de pod
- Trei masini implicate intr-un accident, la Ciceu Mihaiesti
- Accident grav la Gomar Lux! Circulaţia a fost blocată, formându-se o coadă de câţiva kilometri
- Tractor răsturnat la Spermezeu
Meniu principal
Ultimele stiri
Mar, 20:20
5 August - o zi specială Mar, 19:53
IN MEMORIAM. Ion Iliescu (3 martie 1930 – 5 august 2025), fost Președinte de Onoare al PSD Mar, 19:38
Zona Independenței Nord din municipiul Bistrița va primi o nouă înfățișare, cu bani europeni Cultura
„Dă-mi, Doamne-n dar cuvântul,/ Să pot spune că viata nu e fum”. ...
Comentarii
Victor Știr -
Mar, 02:03
David Dorian pare a fi puțin înțeles de contemporani; Domnia Sa scrie azi poezia secolului următor...
Cetățean -
Lun, 14:45
Un nou val de ură și contestare se manifestă împotriva directorilor din orice domeniu similar poate...
veronica oșorheian -
Dum, 12:37
La mulți ani cu sănătate și spor în toate!
Nae -
Dum, 11:45
Bun bun🙂
Aniversări
La popas aniversar, transmitem sincere felicitări domnului Alexandru Nemeș din Bistrița.
La ceas aniversar, o felicităm din toată inima pe doamna profesor Lucica Iacob, director al Școlii Gimnaziale "Ștefan cel Mare" Bistrița.
În zi de naștere, dna director Iulia Simona Stretea de la Grădinița cu Program Prelungit nr.
Adaugă comentariu nou