Au vandalizat cabina telefonică
Lun, 12/15/2008 - 15:02
Duminică noaptea, poliţiştii din patrula de siguranţă publică i-au identificat pe Petru M. de 20 de ani, Ioan D. de 21 de ani, Petrica M. de 20 de ani şi Andrei C. de 17 ani toţi din Bistriţa, care au distrus geamurile unei cabine telefonice situata pe b-dul Republicii. Cei patru sunt cercetaţi pentru săvârşirea infracţiunii de distrugere.

Meniu principal
Ultimele stiri
Cultura
Îndemnul „să nu dai vrabia din mână pe cioara de pe gard” a rămas proverbial, deși astăzi pare prea...
Comentarii
oniga aurelia -
Mar, 18:30
conducere incopetenta.
Relu -
Mar, 15:57
Păstrând proporțiile, din punct de vedere turistic pentru Ilva Mică vârful Heniu Mare din Munții...
Gabi Pasere -
Mar, 13:09
Bună ziua sunt soția lui pasere sabin din penitencial bistrita así avea o antrenare dacă se pote...
Teodor Szasz -
Lun, 22:01
Condoleanțe.
PSD îl somează pe prim-ministrul Ilie Bolojan să nu scoată la vânzare companiile de stat profitabile
Radu -
Lun, 16:48
Motto:
"Îi plâng pe proști și proștii mă înving."
(Ana Blandiana- Eclipsă)
PSD-iştii ar face...
Aniversări
La ceas aniversar, îi dorim părintelui Gabriel Pugna, preot paroh la Susenii Bârgăului, multă sănătate, viață îndelungată și rodnică păstorire.
Astăzi, la popas aniversar, adresăm calde urări părintelui Marian Șteopoaie, preot paroh la Poiana Ilvei.
În zi de naştere, îi dorim domnului inginer silvic GHEORGHE IVAN, multă sănătate, împliniri şi bucurii alături de cei dragi!
La mulţi ani!
Redacţia „...























Adaugă comentariu nou