La mulți ani doamnei profesor dr. Doina Macarie, CNAM Bistrița!

E o zi specială pentru doamna profesor dr. Doina Macarie de la CNAM Bistrița, consilier municipal. La ceas aniversar, îi adresăm calde urări de bine, sănătate și bucurii.

Sufletul sincer al copiilor, respectul părinților și al colegilor să vă dea putere pentru a continua să promovați educația cu acel curaj pe care numai specialistul într-un domeniu îl poate avea!

La mulți ani!

Redacţia „Răsunetul”

Comentarii

16/06/26 07:11
Mariana Lesanu

La mulți ani unei prietene și. colege deosebite, un profesor de excepție și un om cu suflet frumos! Îți doresc multă sănătate, liniște, împliniri și bucurii în fiecare zi. Să ai parte de aprecierea pe care o meriți din plin și de oameni care să te prețuiască mereu! 🌸

Adaugă comentariu nou

 
Design şi dezvoltare: Linuxship
[Valid RSS] Statistici T5