La mulți ani Paulei Hedeș, profesor învățământ primar la Colegiul Național "Andrei Mureșanu" din Bistrița!

La mulți ani Paulei Hedeș, profesor învățământ primar la Colegiul Național Andrei Mureșanu din Bistrița, din partea colegei Anamaria Giurgiuca, a copiilor și părinților!
Transmitem cele mai sincere urări de sănătate, bucurii și împliniri. Fiecare zi să aducă motive de zâmbet, recunoștință și satisfacția lucrului bine făcut, cu amprente frumoase în sufletele celor pe care îi educați.

Adaugă comentariu nou

 
Design şi dezvoltare: Linuxship
[Valid RSS] Statistici T5