Lechinţa
Cu bicicleta altuia
Vin, 01/07/2011 - 14:31
În aceeaşi zi a Bobotezei, ora 19.37 poliţiştii l-au prins în flagrant pe Ioan M., de 61 ani din Chintelnic, care a sustras o bicicletă în valoare de 150 lei de la Ioan S. din Lechinţa. Acestuia i s-a întocmit dosar penal pentru săvârșirea infracţiunii de furt calificat. Cercetările continuă de Postul de Poliţie Lechinţa, transmite subinspector de poliţie Antonela Gorgan, purtătorul de cuvânt al IJP BN.
Citiţi şi:
- ”Hâzii” s-au întâlnit cu Radu Moldovan, Alexandru Pugna şi Ioan Pintea, în casa părintelui Grigore Linul
- Prins când fura o bicicletă din Beclean
- Un bărbat de 76 de ani din Chintelnic, care se deplasa cu o bicicletă, accidentat mortal
- De mici râvnesc la parfumul altuia
- Au cules o jumătate de tonă de mere din livada altuia

Meniu principal
Ultimele stiri
Cultura
În periodicul „Dimineața” (fondat în 1904 de Constantin Mille, an. XXX, nr. 9854, din 4 iunie 1934...
Comentarii
Paul -
Vin, 16:54
Când lucrurile scapă de sub control, nu mai e loc de amânări. E nevoie de o decizie:
"Ajunge....
un cetatean -
Vin, 16:52
O munca platita generos, nu este actiune de binefacere. Depinde "binele facut" ce cost a avut!...
Ardelean Ioana -
Vin, 15:49
La mulți ani fericiți, împliniți și binecuvântați,,,suflet din sufletul neamului.." ,Florentin...
prof. Radu Băeș -
Vin, 08:34
Dumnezeu s-o odihnească în pace!
FlorentinArchiudean -
Joi, 23:08
Multumesc din inimâ Rasunetul, mulțumesc prieteni dragi!! Va trimit o îmbrățișare si un zâmbet...
Aniversări
Astăzi, la popas aniversar, preacucernice părinte Florentin Moldovan, preot paroh la Perișor, vă adresăm sincere felicitări și urări de bine.
În zi de naştere, adresăm calde urări aniversare doamnei MIHAELA CIOBANU, consilier superior în cadrul Consiliului Judeţean Bistriţa-Năsăud.
În zi de naștere, calde urări aniversare adresăm domnului IOAN PALFI, director la Camera de Conturi Bistriţa-Năsăud.























Adaugă comentariu nou