Cu alcool, pe două roţi
Lun, 08/11/2008 - 01:09
Un motociclist din Nimigea s-a rănit uşor, ca urmare a unui accident în care a fost implicat. Istvan Zsigmond T., din Nimigea de Jos, în timp ce conducea motocicleta marca Mobra, din cauza neatenţiei, a părăsit partea carosabilă şi s-a colizionat cu un autoturism care staţiona pe acostamentul drumului. Bărbatul s-a ales cu o contuzie forte hemitorace drept, o plagă contuză la gamba dreaptă, este suspect de fracturi costale. El a provocat şi avarii în valoare totală de 2000 lei. Testul alcoolscop a fost pozitiv pentru motociclist, cercetările fiind continuate de Postul de Poliţie Nimigea.
Meniu principal
Ultimele stiri
Cultura
Consiliul Județean Bistrița-Năsăud, Biblioteca Județeană „George Coșbuc” Bistrița-Năsăud și Casa...
Comentarii
prof. Vasile Găurean -
Vin, 18:38
Un Scriitor și om cu suflet mare. La mulți ani!
prof. Vasile Găurean -
Vin, 18:34
Felicitări! Sănătate și succese literare!
Adina -
Vin, 14:45
Ne mândrim cu tine! Un om deosebit, inteligent și foarte muncitor! Merita tot ce e mai bun!!!
siegel freiburger -
Joi, 22:24
Victor Ştir ist auch in Deutschland, den Niederlanden, Frankreich, Spanien und Italien bekannt –...
Relu -
Joi, 16:26
Pârâul Tărpiu sau Valea Căstăilor este acelasi lucru. Mai exact, strada care se desprinde din...
Aniversări
În această zi deosebită, adresăm calde urări de bine doamnei Marinela (Neli) Lazea, consilier superior în cadrul Primăriei Bistrița.
La popas aniversar - 18 octombrie - adresăm cele mai sincere urări de sănătate, bucurii şi împliniri profesionale și personale domnului ing.
La ceas aniversar, transmitem cordiale urări de bine domnului profesor Florin Florian, directorul Școlii Gimnaziale nr. 1 Bistrița Bârgăului.
Adaugă comentariu nou