Radu Moldovan: Comunitatea bistriţeană îi va rămâne veşnic recunoscătoare lui Vasile Moga
Lun, 11/25/2013 - 09:38
Atât sportul bistrițean, cât și întreaga comunitate din județul Bistrița-Năsăud a suferit o mare pierdere, prin trecerea în veșnicie a sportivului, managerului și omului Vasile Moga. Comunitatea bistrițeană îi va rămâne veșnic recunoascătoare, pentru toate sacrificiile făcute în slujba clubului Gloria Bistrița.
Acum, în acest moment de grea încercare, doresc să transmit condoleanțe membrilor familiei îndurerate și să să îi asigur de întreaga mea compasiune.
Dumnezeu să îl odihnească în pace!
Președintele Consiliului Județean Bistrița-Năsăud,
Emil Radu MOLDOVAN
Citiţi şi:
- Emil Radu MOLDOVAN: Vestea dispariției dintre noi a sportivei Valeria Borza a adus tristețe în sufletele tuturor
- La mulţi ani, primarului IOAN VASILE MOGA!
- Primarul Ioan Moga: În ultimii doi ani, bugetul de investiţii a fost asigurat doar din fonduri europene. Suntem o comună oprimată de Consiliul Judeţean
- Sofia Rus, șef de promoție de 10, la CN „George Coșbuc” Năsăud: Sunt foarte recunoscătoare pentru anii de liceu! Succesul elevului, mereu dublat de pasiunea profesorilor
- Copii şi părinţi, revoltaţi de schimbările de la Şcoala Generală din Dumitriţa

Meniu principal
Ultimele stiri
Dum, 17:44
Haideți pe la noi! Dum, 17:24
Elena M. Cîmpan: Examene și superstiții Dum, 17:21
Elena M. Cîmpan, Poemul săptămânii Dum, 07:22
La mulți ani domnului MARIUS-IOAN CIONCU, din cadrul Consiliului Județean Bistrița-Năsăud! Sâm, 17:02
Sara Alesia Niculai. Excelența construită prin muncă și pasiune- povestea unei eleve de excepție Sâm, 09:53
Andrei Marga: Schimbarea lumii Cultura
Comentarii
Emilia Sirlincan -
Dum, 13:33
Minunat și înțelept cuvânt! Să ne trăiți sfințite părinte! Doamne ajută!
Ana Maria Haja -
Dum, 11:58
Bună ziua! Aș vrea să știu, dacă se poate, cat ar costa un abonament pt 30 zile și unde , mai exact...
victor Stir -
Vin, 22:59
Un cărturar cu o întindere culturală înfiorătoare!
Mult succes!
Vasile Ciurgăuan -
Vin, 22:02
Bunul Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească in pace. A fost Directorul Școlii și profesorul meu de...
Vasile Ciurgăuan -
Vin, 22:01
Bunul Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească in pace. A fost Directorul Școlii și profesorul meu de...
Aniversări
Sănătate, bucurii şi împliniri, în zi de naştere, transmitem domnului MARIUS-IOAN CIONCU, din cadrul Consiliului Judeţean Bistriţa-Năsăud.
La mulţi...
La popas aniversar, ne alăturăm celor care îi transmit sincere urări și felicitări doamnei avocat Monica Săsărman, consilier Cabinet Președinte...
În zi de naștere, adresăm calde urări de bine domnului colonel inginer Cristian Bucur, inspector șef al Inspectoratului pentru Situații de Urgență...























Adaugă comentariu nou