Dr. Gabriela Deak, noul director medical al Spitalului Judeţean de Urgenţă Bistriţa
Joi, 12/21/2017 - 17:37
Dr. Gabriela Maria Deak, medic primar neurologie, a fost numită în funcţia de director medical al Spitalului Judeţean de Urgenţă Bistriţa. Anunţul a fost făcut de managerul spitalului Gabriel Lazany.
Dr. Gabriela Deak are competențe în EEG (ELECTROENCEFALOGRAFIE) şi în urgențe medico-chirurgicale, activând în Secţia de Neurologie a SJU Bistriţa.
Aceasta va ocupa funcţia de director medical până la organizarea unui nou concurs.
Citiţi şi:
- Dr. Gabriela Deak, director medical la Spitalul Judeţean: Îmi doresc să putem pleca de la serviciu cu gândul lucrului bine făcut
- Dr. Gabriela Deak, director medical: Colegii medici vor avea toată susţinerea în ceea ce priveşte activitatea medicală. Vezi ce medici au fost încadraţi la Bistriţa!
- Aparatură performantă pentru neurologie! Dr. Gabriela Deak: Programul pentru tratamentul intervențional al AVC îşi dovedeşte eficienţa
- Dr. Gabriela Deak (director medical SJU Bistriţa): Pacienţii trebuie să aibă încredere în colegii mei
- La mulţi ani, prof. ZOLTAN DEAK, inspector şcolar general adjunct!

Meniu principal
Ultimele stiri
Dum, 17:44
Haideți pe la noi! Dum, 17:24
Elena M. Cîmpan: Examene și superstiții Dum, 17:21
Elena M. Cîmpan, Poemul săptămânii Dum, 07:22
La mulți ani domnului MARIUS-IOAN CIONCU, din cadrul Consiliului Județean Bistrița-Năsăud! Sâm, 17:02
Sara Alesia Niculai. Excelența construită prin muncă și pasiune- povestea unei eleve de excepție Sâm, 09:53
Andrei Marga: Schimbarea lumii Cultura
Comentarii
Emilia Sirlincan -
Dum, 13:33
Minunat și înțelept cuvânt! Să ne trăiți sfințite părinte! Doamne ajută!
Ana Maria Haja -
Dum, 11:58
Bună ziua! Aș vrea să știu, dacă se poate, cat ar costa un abonament pt 30 zile și unde , mai exact...
victor Stir -
Vin, 22:59
Un cărturar cu o întindere culturală înfiorătoare!
Mult succes!
Vasile Ciurgăuan -
Vin, 22:02
Bunul Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească in pace. A fost Directorul Școlii și profesorul meu de...
Vasile Ciurgăuan -
Vin, 22:01
Bunul Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească in pace. A fost Directorul Școlii și profesorul meu de...
Aniversări
Sănătate, bucurii şi împliniri, în zi de naştere, transmitem domnului MARIUS-IOAN CIONCU, din cadrul Consiliului Judeţean Bistriţa-Năsăud.
La mulţi...
La popas aniversar, ne alăturăm celor care îi transmit sincere urări și felicitări doamnei avocat Monica Săsărman, consilier Cabinet Președinte...
În zi de naștere, adresăm calde urări de bine domnului colonel inginer Cristian Bucur, inspector șef al Inspectoratului pentru Situații de Urgență...























Adaugă comentariu nou