Sondaj de opinie: DOI ANI DE MANDAT ÎN BISTRIȚA - Cum vedeți orașul după doi ani?
Joi, 05/28/2026 - 11:25
Comunicat de presă
După doi ani de mandat, redacțiile BC MEDIA, NOSNERLAND, TRANSILVANIA JURNAL, PRO POLITICA vă propun un sondaj de opinie privind modul în care este condus municipiul nostru.
Vă invităm să vă spuneți părerea răspunzând la cele 10 întrebări, printr-un simplu click aplicat variantelor de răspuns.
Participarea la sondaj nu implică orientare politică și nici identificarea persoanei care răspunde. Ne dorim o opinie sinceră și obiectivă asupra vieții din comunitatea noastră.
La final, vom prezenta public rezultatele sondajului.
Vă mulțumim pentru colaborare!
AICI puteți accesa SONDAJUL DE OPINIE
Citiţi şi:
- Președintele Moldovan: Vă invit să răspundeți la primul sondaj de opinie din strategia de brand de județ, Poarta Transilvaniei!
- Sondaj de opinie AVANGARDE: două treimi dintre români nu au încredere în ministrul Botiş
- Şase liberali intră în cursa pentru fotoliul de primar. Candidatul va fi ales în urma unui sondaj de opinie
- Deputatul Daniel Suciu solicită un sondaj de opinie pe tema renunţării la Centrul Intermodal şi a demolării Cinematografului 23 August
- SONDAJ CURS: Cine ar câştiga alegerile cu doi ani înainte de europarlamentare? Top 6

Meniu principal
Ultimele stiri
Mie, 13:17
Solul fertil al culturii someșene Mie, 12:01
Poveștile copilăriei la Bistrița Cultura
Pe solul fertil al scenei culturale someṣene, a izvorât cu cinci ani în urmă, din...
Comentarii
Rus Augustin -
Mar, 21:14
„Dacă n-ar fi Eminescu ... ”
un cetatean -
Mar, 15:36
Este momentul potrivit sa scapati de pesedistii din PNL!
Iuliu -
Mar, 15:14
Motto:
"Luptînd ca tot românul să prospere,
Partidul nostru-i un partid de soi
Şi dacă interesul...
Cititor -
Mar, 14:25
Pentru producerea acestor accidente ar trebui inculpați toți primarii legați de minunăția tehnică...
Mariana Lesanu -
Mar, 07:11
La mulți ani unei prietene și. colege deosebite, un profesor de excepție și un om cu suflet frumos...
Aniversări
La popas aniversar, adresăm calde urări domnului Dumitru Bendean, primarul comunei Miceștii de Câmpie.
Astăzi este o zi deosebită pentru doamna Voichița Suciu, asistent medical care, de peste 20 de ani, își dedică activitatea îngrijirii și ocrotirii...























Adaugă comentariu nou