Obişnuinţa, bat-o vina!
Vin, 02/06/2009 - 13:43
Jandarmii bistriţeni aflaţi într-o acţiune de patrulare, le-au surprins pe drumul de centură al municipiului Bistriţa pe Rozalia K. de 36 de ani din Tg. Mureş, Iuliana M. de 25 de ani din Maieru şi pe Julieta M. de 23 de ani din Beclean în timp ce atrăgeau persoane de sex opus cu scopul întreţinerii de raporturi sexuale cu scopul obţinerii de foloase materiale. Fetele s-au ales cu o nouă amendă de 500 lei din partea jandarmilor.

Meniu principal
Ultimele stiri
Cultura
Cărţile etnologilor bistriţeni Vasile V. Filip şi Menuţ Maximinian sunt prezentate joi, 26 martie...
Comentarii
victor Stir -
Mie, 22:04
Un profesionist desăvârșit. Un artist al meseriei!
La multi ani fericiti!
Victor Știr
Paul -
Mie, 15:10
Era cazul unor reduceri şi mai substanţiale, deoarece în administratia locală din România există...
Liana -
Lun, 16:17
Felicitari!
Dumitrita-Adriana Pop -
Dum, 16:21
Buna ziua ! Ce se întâmplă cu acest dispozitiv ( proiector pe părete la mine in casa de unde și...
Dorel de Bistrita -
Dum, 09:38
Dar Primariile alealalte, de ce nu iau acest " model " ... sau fiecare este dupa cum sunt de " cea...
Aniversări
În zi de naştere, îi dorim primarului comunei Ilva Mare, ALEXANDRU ANCA, multă sănătate, împliniri şi bucurii alături de cei dragi!
La mulţi și...
În zi de naştere, îi adresăm doamnei profesor Cristina-Elena Hădărău, director al Școlii Gimnaziale "Lucian Blaga" din Bistrița calde urări de bine.
În zi de naștere, adresăm cordiale urări de bine domnului av. Cristian Cârlig, vicepreședinte al Consiliului Județean Bistrița-Năsăud.






















Adaugă comentariu nou