Deputatul Daniel Suciu: V-ați jucat de-a legea, ați luat instituțiile pe persoană fizică! După 9 iunie, Bistrița pe mâini bune!
Vin, 04/12/2024 - 18:25
Deputatul Daniel Suciu: timp de 18 zile, v-ați jucat de-a legea. Ne-ați trimis Poliția Locală, ne-ați somat abuziv să dăm jos prismele, ne-ați cerut autorizație de construire, deși nu trebuia, ne-ați tot amânat sperând că ne intimidați. La final, v-ați hărnicit și în loc de un aviz, ne-ați dat două. Evident, Sighiartău și-a pus prisma în Eminescu pe loc, că el are prioritate.
❗️A, să nu uit! Aceeași poliție locală ați pus-o să mă invite la sediul lor că mi-am permis să intru în curtea Primăriei să vă pozez pavajul lipsă. Dar nu, nu și-a asumat edilul Turc, ci l-a pus pe vicele Stan. Atât e tot ce puteți?! Ați luat instituțiile pe persoană fizică, dar după 9 iunie, #BistritaPeMainiBune!
Video aici!
Citiţi şi:

Meniu principal
Ultimele stiri
Dum, 20:55
Elena M. Cîmpan: POST – LUMINAȚIE Cultura
POST – LUMINAȚIEFlorile au fost prea multe, nu s-au vândut toateLumânările au fost prea multe, nu...
Comentarii
Nae -
Dum, 18:39
Dacă sunt fetele serioase,cred că au șanse.
Am văzut că admiră natura și sunt cuminți.
Mai vedem 🙂
Vizitator -
Dum, 17:00
„Ridică-te!”, duce cu gândul la poezia lui Radu Gyr , intitulată "Ridică-te Gheorghe, ridică-te...
Liliana Surdu -
Sâm, 20:07
Felicitari Diana Capraru! Felicitari Maria Rus! Multumiri Mihaela Ursa !Multumiri Dora Precup!
AI - Inaugurare rupestră -
Sâm, 14:44
Este una dintre cele mai coerente satire morale din Dinescu de după 2000.
De multe ori, în...
Aniversări
La popas aniversar, gândurile noastre bune se îndreaptă către părintele COSMIN ALB, preot paroh la Ţăgşor. Bunul Dumnezeu să vă dăruiască multă...
În zi aniversară, permiteţi-ne preacucernice părinte CIPRIAN VĂIDĂHĂZAN, preot paroh la Dumbrăviţa, să vă adresăm calde urări de bine.
Cu ocazia aniversării zilei de naștere, adresăm cordiale urări de bine domnului primar IOAN STRUGARI de la Parva.
























Comentarii
Cati directori sunt numiti de PSD in institutiile statului din judet? Inseamna ca sunt trecute "pe persoana fizica"? Intreb pentru un prieten.
Motto:
„Prostul nu e prost destul, dacă nu e şi fudul“
(Proverb popular)
Acest Daniel Suciu, un neica-nimeni care nu pierde nici o ocazie de a se face de râs. Fiindcă nu-l duce capul la mai mult individul PSD-ist se răţoieşte mereu la primarul Ioan Turc pe considerentul că acesta continuă să executate proiectele din contractele semnate de fostul primar Crețu în anul 2020, ca si cum acestea ar fi proprietatea PSD-ului si nu ale orasului Bistrița. Numai că în anul 2020 au avut loc alegerile locale care au dus la schimbarea administratiei locale. După mintea cea proastă a lui Suciu ar fi trebuit ca noul primar Ioan Turc să nu mai continue proiectele de infrastructură ale orasului ajunse la stadiul de executie.
De data asta individul cade si mai mult în afirmând că după 9 iunie, Bistrița va ajunge din nou pe mâna PSD-ului , ca si cum deja zarurile sunt aruncate , iar alegerile nu mai au nici un rost (#BistritaPeMainiBune!)
Lucrăm cu materialul clientului.Iată ce poate oferi PSD-ul bistritenilor:
(vezi: https://rasunetul.ro/deputatul-diana-morar-critica-solutiile-inovatoare-...)
Adaugă comentariu nou