Persoana cazuta de la inaltime, pe casa scarii, intr-un bloc din Bistrita
Dum, 10/11/2020 - 21:57
O persoană a căzut in gol de la înălțime, in interior, pe casa scării. Din primele date, victima este constienta, dar este in stare de șoc. Intervine echipajul de terapie intensiva mobilă SMURD.
Sa-a intamplat in municipiul Bistrița, pe strada Trandafirilor.
Victima este constienta, prezintă traumatism cranian și va fi transportată la UPU SMURD Bistrița pentru mai multe investigații medicale.
Citiţi şi:
- Un copil, de 3 ani, și bunicul au căzut pe casa scării, de la etajul al doilea. Din păcate bistriţeanul, de 62 de ani, a murit
- Un înger şi bunicul lui, ce şi-au pierdut viaţa pe casa scării, conduşi, azi, spre Cer! Durere fără margini, în prag de Crăciun, în familia jandarmului Dănuț Tofana ce a colindat pentru ultima dată cu fiul de 3 anişori şi tatăl lui!
- Odihna scării, autor Flore POP, lansare la Biblioteca Centrală Universitară Cluj-Napoca
- Bărbat căzut de la înălțime, la Șirioara!
- Beclean: Bărbat căzut de la înălţime, dus la spital
Meniu principal
Ultimele stiri
Cultura
Așa l-au denumit contemporanii, dar și urmașii, pe Iosif al II-lea, născut la...
Comentarii
cititor -
Mie, 19:40
Dacă vrei să lași un bolnav în fața unui cabinet medical sau a unei farmacii, cum procedezi?
Rus Augustin -
Mar, 16:07
DOMNULE PROFESOR MIRECEA DAROȘI
Citind fragmentul, mi-am amintit de ... „un fragment”...
Cordovan Ioan -
Mar, 14:22
LA MULTI ANI,CU MULTĂ,MULTĂ SĂNĂTATE !!!, distinsului om de cultură, prof. Ioan Lazăr.
Ilieși Ioana -
Mar, 09:47
Mulțumiri alese ziarului „Răsunetul” și autorului acestui frumos articol, domnului Ioan Mititean!...
Aniversări
În zi de naștere, transmitem sincere urări aniversare doamnei profesor Silvia Carmen Floroaie, director adjunct al Școlii Gimnaziale Dumitra.
În zi aniversară, urăm domnului profesor IOAN LAZĂR, multă sănătate, bucurii şi împliniri alături de cei dragi.
La mulţi ani!
Redacţia „Răsunetul”
La ceas aniversar, adresăm calde urri aniversare doamnei director Codruța-Sorina Bîtă Găzdac de la Grădinița cu Program Prelungit nr. 1 Năsăud.
Adaugă comentariu nou