Preşedintele Emil Radu Moldovan: Succes tuturor și un an nou școlar cât mai bun!

O zi a emoțiilor și a bucuriei, în prima zi de școală.
Felicitări și mult succes tuturor cadrelor didactice, sunteți baza de temelie a sute de elevi, care, datorită vouă, pășesc cu încredere și optimism spre un viitor al succesului.
Vă doresc, dragi elevi, un an plin de reușite, în care excelența să vă călăuzească pașii spre a deveni extraordinari.
Succes tuturor și un an nou școlar cât mai bun!
Doamne ajută!
Preşedintele Consiliului Judeţean Bistriţa-Năsăud, Emil Radu Moldovan

Adaugă comentariu nou

 
Design şi dezvoltare: Linuxship
[Valid RSS] Statistici T5