Un bărbat și o femeie sunt transportați la spitalul din Năsăud, în urma unui accident petrecut la Ilva Mare
Vin, 12/05/2025 - 20:57
n urma cu putin timp a avut loc un accident rutier pe raza localității Ilva Mare. Un echipaj de prim ajutor SMURD si un echipaj aparținând Serviciului de Ambulanță Județean Bistrița-Năsăud au preluat un bărbat, respectiv o femeie, conștienți, cooperanți, cu leziuni care nu le pun viața in pericol si sunt in drum spre CPU Năsăud pentru investigații medicale amănunțite, anunță ISU BN.
Citiţi şi:
- O fetiță și doi bărbați au fost transportați la spital, în urma unui accident petrecut la Cepari
- Doi bărbați și o femeie transportați la spital, în urma unui accidet la Cepari
- Soț și soție, transportați la spital în urma unui accident rutier produs la Galații Bistriței
- Șapte copii și doi adulți, transportați la spital, în urma unui accident rutier de la Rodna! Un șofer avea alcoolemie de peste 1 la mie
- Doi pietoni accidentați de maşină pe strada Trandafirilor din Bistrița

Meniu principal
Ultimele stiri
Cultura
Arhiepiscopia Sucevei și Rădăuților – Parohia „Nașterea Maicii Domnului”, Suceava, Casa de Poezie...
Comentarii
prof. Vasile G -
Lun, 06:41
Felicitări! De mare, exemplară frumusețe etică.
Ham-ham -
Lun, 02:41
Dincolo de ceea ce ați înțeles dv., domnule Leon Pintea, se află probleme mari, cum ar fi grija...
Rus Augustin -
Dum, 14:08
Momentului (momentelor) se potrivește zicala unui filozof antic roman „Sunt om, nimic din ceea ce...
Leon Pintea -
Sâm, 17:41
Sa va lipiti unul de altul , cand n-aveti chef!
Iuliu -
Sâm, 15:30
Motto:
„S-a scremut un munte şi a născut un şoricel”
(Proverb românesc)
Preşedintele Nicuşor Dan...
Aniversări
Astăzi îi transmitem cele mai calde urări de sănătate, bucurii și împliniri doamnei profesor Alexandra Reman, coordonatoarea cercului de Muzică vocal...
Cele mai sincere urări aniversare, în zi de naştere, ONIŢEI CIUTA, interpretă folclor.
La mulţi ani!
Redacţia „Răsunetul”
În zi de naștere, felicitările noastre se îndreaptă spre Beatrice-Bianca Melean, consilier juridic în cadrul Consiliului Județean Bistrița-Năsăud.
In Memoriam
Fiecare om sădește în lume ceea ce poartă în inima sa.
























Adaugă comentariu nou