Femeile de nota 10, premiate, duminică, la Năsăud
Duminică, 26 iulie 2020, începând cu orele 18:00, într-o locație de vis, prestigioasa grădină de vară Someș Garden, vom premia solidaritatea. Vom premia femei de nota 10, femei implicate, asumate, frumoase, femei extraordinare!
Un adevărat regal pentru dvs este prezența tenorului Bogdan Mihai, pe care am reușit să-l convingem să surprindă plăcut și publicul Țării Năsăudului. De asemenea mai avem un regal, prezența unei alte voci extraordinare, Vlad Sărmaș.
Este extrem de trist că trebuie să restricționăm publicul la un asemenea eveniment. În schimb sănătatea noastră este mult mai importantă, drept urmare vom respecta toate normele de igienă și distanțare fizică.
Vom petrece o seară memorabilă!
Intrarea este doar pe bază de invitație.
Iulia Ionela Dragu
Preşedinta Asociaţiei Mereu Împreună
Citiţi şi:
- Anamaria Mihăilă, din Sângeorz Băi, profesoara de 10, ce îşi împarte dragostea între limba română şi folclor: Titularizare în 2 județe fără posturi, nu mă pot bucura niciodată pe deplin de roadele de la catedră pentru că migrez de la o școală la alta
- Călin Stan: USR este schimbarea de care are nevoie municipiul Bistrița!
- Adrian Horaţiu, Ioana Popescu, Vasile Neagoş şi Diana Bortăş, absolvenţii de 10, premiaţi la Inspectoratul Şcolar Judeţean
- Doamnele de 10, premiate la Năsăud
- Camelia Tabără: Avem festivităţi de abolvire foarte frumoase, plin de 9 şi de 10, care nu se mai regăsesc în examenul naţional
Adaugă comentariu nou