Condoleanţe, Diana Morar ! În zi de alegeri, o veste tragică s-a abătut asupra familiei secretarului de stat. Mama ei, Dana Bonca, a trecut la cele veşnice !
Dum, 12/06/2020 - 20:04
† Suntem alături de Diana Morar -Secretar de stat în Ministerul Justiției, în aceste momente grele pricinuite de trecerea la cele veşnice a mamei sale, Dana Bonca, vecepreşedintele Fundaţiei Cultural-Umanitare „Henri Coandă”.
Dumnezeu să o ierte şi să o odihnească în pace, iar familiei să-i dea mângâiere!
Vestea tragică a venit imediat după ce Diana a fost la secţia de votare, aşa că a plecat spre Oradea. Multă putere Diana, suntem alături de tine în rugăciuni.
Redacţia „Răsunetul”
Citiţi şi:
- La Dej, o zi a emoției și a aducerii-aminte. Dorul de Dana și Valeriu Bonca, fondatorii Fundației „Henri Coandă’’
- Dana Zoița Țărmurean-Bonca, la trei ani de la trecerea în veșnicie
- A 10-a promoţie a Şcolii Postliceale Henri Coandă Bistriţa. Vicepreşedintele Diana Morar: Oriunde veţi profesa, Dumnezeu vă va da înţelepciune şi veţi fi conduşi de spiritul şcolii noastre
- La mulţi ani, DIANA MORAR!
- La mulţi ani, avocat DIANA MORAR!

Meniu principal
Ultimele stiri
Cultura
Editorialul din periodicul „Săptămâna”, „gazetă economică...
Comentarii
Șerban Simion -
Joi, 19:28
Vă admir și vă doresc multă sănătate și un sincerLA MULȚI ANI!
Iorgu Iordan -
Joi, 18:55
La mulți ani fericiți și mult succes profesional!
Iorgu Iordan -
Joi, 18:54
La mulți ani fericiți și mult succes profesional!
Cititor -
Joi, 10:48
Articolul este redactat în grabă.
Dorel de Bistrita -
Joi, 10:10
Fratiucule, dar voi inca mai aveti impresia ca lumea o sa mai voteze cu voi ? Dooooamne feri ! Da,...
Aniversări
În zi de naștere, adresăm cordiale urări aniversare lui Răzvan Cotuțiu, consilier la Cabinetul președintelui Consiliului Județean Bistrița-Năsăud.
Cu prilejul aniversării zilei de naștere, adresăm părintelui Alexandru Buia, preot la Parohia Ortodoxă Sîngeorz Băi III, alese urări de sănătate şi...
Este o zi deosebită pentru Ovidiu Raul Bozbici, consilier superior în cadrul Primăriei Bistrița, fost redactor și coleg la Ziarul Răsunetul.
In Memoriam
De curând, ne-a ajuns vestea că Augustin Danciu, cunoscut sub numele de Tinu, a ”încetat” activitatea de librar, pe care a practicat-o toată viața.
























Adaugă comentariu nou